GLASS & CERAMICS / Art Glass / Bowls 8941108
*
nr 894 1108
BOWLS
3 pcs, art glass, Bla Flygsfors & Orrefors, length: 9-18,
3 st, Konstglas, Bla Flygsfors & Orrefors, längd: 9-18
Estimate:
300
Sold:
SEK 200
Auction date:
Monday May 12 2014
at 20:59:06
- Bid history
Time
Bidder
Bid
11/5 15:39:43
1
100 kr
12/5 16:39:07
2
Vinnande bud
12/5 17:26:58
3
200 kr
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
*
BOWLS
Read more about 50/60-tal
nr 894 1108
BOWLS
3 pcs, art glass, Bla Flygsfors & Orrefors, length: 9-18,
3 st, Konstglas, Bla Flygsfors & Orrefors, längd: 9-18
Estimate: | 300 |
---|---|
Sold: | SEK 200 |
Auction date: |
Monday May 12 2014 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
11/5 15:39:43 | 1 | 100 kr |
12/5 16:39:07 | 2 | Vinnande bud |
12/5 17:26:58 | 3 | 200 kr |
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter